Zirve Oturumları

Konuşmacılar
 • Pazarlama Zirvesi

  Sefa Karahan

  Ajans Başkanı / 1,618

Parmak İzi Pazarlama İletişimine Merhaba

Bu günleri de görmüş olduk. Kalabalık insan kitlelerinin arasında kime nasıl ulaşacağımızı dijital ile keşfettik. Şimdi pazarlama insana “hey sen!” diyor. İnsan da dijital dünyaya parmak izini gönüllü olarak çoktan bırakmış durumda. Peki ya sen kırmızı mı, mavi hapı mı tercih ettin? 

Konuşmacılar
 • Pazarlama Zirvesi

  Barış Coşkun

  Kurucu / Ajans Sosyal

Bu çalışma tamda bizi yansıtmıyor!

Neden istediğimiz gibi olmuyor? Neden anlaşamıyoruz? İletişim dünyası hızla değişirken biz iletişimcilerin de birbirini anlamasının artık zamanı geldi.

Ajans Sosyal Kurucusu Barış Coşkun, gerçek deneyimlerden yola çıkarak keyifli bir dille Ajans - Marka iletişimini masaya yatırıyor.

Konuşmacılar
 • Pazarlama Zirvesi

  Efe Gözen

  FABB Kurucu Ortağı, Y. Mimar

 • Pazarlama Zirvesi

  Burcu Biçer Saner

  FABB Kurucu Ortağı, Y. Mimar

Kreatif Robotlar

Endüstriyel robot kollar fabrikadaki üretim hatlarından çıkarıldığında neler yapabilir? Monoton görevlerinden kurtardığımız bu araçlar ile farklı uygulamalar için özelleşebilen, merak uyandırıcı deneyimler sunabilir miyiz? Makina potansiyeli ile insan yaratıcılığı buluştuğunda ortaya çıkan mimari üretim ve kreatif uygulama dünyasının kapısını aralıyoruz.

Konuşmacılar
 • Pazarlama Zirvesi

  Esra Erdemli Arkış

  Eğitmen /Danışman

Robot Değilim, İnsanım

İnsanı insan yapan ideallerini belirlemesi, kendi tercihlerini yaparak idealine doğru yürümesi değil mi? Pazarlama dünyası bu insanı nasıl anlayacak, ideallerine ulaşması için nasıl destek olacak? Tüketiciye kimlik veren, değerini söyleyen, nasıl davranması ve hissetmesi gerektiğini söyleyen bir anlayıştan, insan odaklı pazarlama anlayışına geçmek için neye ihtiyacımız var?

Müşteriyi robotlaştırmadan güçlü, anlamlı, mutlu bir gelecek için pazarlama dünyasının güçlerini yeniden tanımlamaya var mısınız?

Konuşmacılar
 • Pazarlama Zirvesi

  Ergün Gümrah

  Ajans Başkanı / GoodWorks İletişim Danışmanlığı

Geleceğin İletişimi, İletişimin Geleceği

Teknolojinin değişimi ile bildiğimiz iletişimin sonu geldi, şimdi herşeyi yeniden düşünme zamanı. Z kuşağından sonra alfabe bitiyor, hedef kitleler nasıl tanımlanacak, onlara nasıl ulaşılacak? Yapay zeka, büyük data, chat botlar iletişimde neleri değiştiriyor? Peki bizi nasıl bir iletişim biçimi bekliyor? İtibarı yöneten iletişimciler bu yeni dünyada nasıl yeni fırsatlar ve güç elde edecekler?

Konuşmacılar
 • Pazarlama Zirvesi

  İdil Karademirlidağ Suher

  Bahçeşehir Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölüm Başkanı

 • Pazarlama Zirvesi

  Cansu Etli

  Genç İDA Temsilcisi ,Grup 7 İletişim Müşteri İlişkileri Direktörü

 • Pazarlama Zirvesi

  Tuğçe Oral

  Genç İDA Temsilcisi, Goodworks İletişim Danışmanlığı Müşteri Direktörü

Geleceğin İletişimcileri

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA) iletişim sektörünün geleceği için büyük önem taşıyan iletişim eğitimi konusunu And Now Zirvesi’nde masaya yatırıyor. Bahçeşehir Üniversitesi işbirliği ve Genç İDA oluşumu kapsamında yürütülen çalışmaların paylaşılacağı oturumda, iletişim sektörünün gelecek vizyonu doğrultusunda sektör ve akademinin işbirliği ile oluşturulacak yeni eğitim modeli ve iş yapış biçimi tartışılacak.

Konuşmacılar
 • Pazarlama Zirvesi

  Yasin Kaplan

  Kurucu / MooF Dijital Reklam Ajansı

Dijitalde Bir Tık Ötesi; Dönüşüm

Dijital dünyada performansın öneminin anlatılacağı bu oturumda,

Dijital reklamcılık ve temel terimler

Dönüşüm optimizasyonuna dair temel kavram, taktik ve stratejilerinden bahsedilecek.

Dönüşüm nedir?

Dönüşüm nasıl oluşturulur?

Dönüşümde teklif stratejileri

Hedeflerinizi temel alarak teklif vermenize olanak sağlayan ROAS (Reklam harcamalarından elde edilen gelir)

Performans analizi ve raporlar

Konuşmacılar
 • Pazarlama Zirvesi

  Murat Durak

  Dijital Dönüşüm Stratejisti / Bilgi Küratörü, Response DGA / Performer GA / Brand Talks

Reklamcılığın Geleceği

Yeni teknolojik gelişmeler; yaşama, düşünme ve satın alma davranışlarımızı nasıl kökten değiştirecek. Yeni düzene uyum sağlamak için reklam ajansları ve pazarlama ekipleri nasıl değişmek zorunda kalacak. Yakın gelecekteki yeni ajans yapıları, reklam modelleri ve ihtiyaç duyulan yetenekler neler olacak. Veriye dayalı pazarlama yaratıcılığın yerini nasıl alacak.

Konuşmacılar
 • Pazarlama Zirvesi

  Serkan Koç

  Cimri.com CEO, Levent Ofis Kurucu Ortak

Amazon'un Büyük Başarısının Sırrı

Dünya Amazon'la dijitalleşiyor. Amazon, dijitalleşme yolunda yapay zekâ gibi uygulamalarla devasa başarı sağlayan şirketlerden biri olma özelliğini koruyor. Bu oturumda, Amazon'un başarısının altındaki on dört prensip, Makine Öğrenimi, Yapay Zekâ ile yaptığı inovasyonları nasıl yönettiği, 20 senedir uyguladığı ‘Flywheel’ modeli ve ‘müşteri odaklı şirket’ olarak anılmasının arkasındaki PR örnekleri sunulacaktır.

Konuşmacılar
 • Pazarlama Zirvesi

  Barış İnan

  Anadolu Sigorta Dijital Kanal Birim Yöneticisi

 • Pazarlama Zirvesi

  Ümit Arsoy

  Beymen E-Ticaret Direktörü

Moderatör
 • Pazarlama Zirvesi

  Cüneyt Devrim

  Havas, CEO

IAB Oturumu / Dijital Dönüşüm

Günümüzün rekabetçi ortamında tüm markalar dijital dönüşüm geçirmek zorunda. Tüketicinin dijital, satışın dijital, pazarlamanın dijital olduğu bir yerde markaların tüm fonksiyonlarının uygun dijital altyapılara sahip olması gerekiyor. Markaların tüketicileriyle karşı karşıya kaldıkları tüm kanallarda, onlara yaşattıkları deneyimi geliştirmesi mükemmelleştirmesi şart. Dijitalleşmenin marka yönetimindeki en büyük etkisini müşteri deneyimi yaşatmada görüyoruz.

Konuşmacılar
 • Pazarlama Zirvesi

  Aziz Emre Günal

  Kale Endüstri Holding, CSO / Getir , Kurucu Ortak

Girişimcilik ve Mentorluk