BLOGGER KAYIT KOŞULLARI

Kimler blogger kaydı yaptırabilir?

Blogger kaydından sadece, düzenli olarak blog’unda yayım yapan, herhangi bir ticari, siyasi ve özel çıkar ile devlet çıkarından bağımsız faaliyet gösteren sektörle ilişkili bireysel blogger’ların yanısıra haber servisi, yayın kuruluşu veya haber sitesi için çalışanlar yararlanabilir.

Bu kriterlere uyuyorsanız, lütfen aşağıda talep edilen bilgileri e-posta ile bize ulaştırın, verdiğiniz bilgiler doğrulandıktan sonra, üç iş günü içinde onay e-postası ile size ulaşıyor olacağız.

Blogger’lar nasıl kayıt yaptırabilir?

Pazarlama Zirvesi’ne katılmak isteyen blogger’ların genel kural olarak, 2017 yılı içinde en az altı ay boyunca günlük veya haftalık yazı yazmış olması gerekmektedir. Zirvenin içeriği ile paralel içerikler barındıran bloglar olması, paylaşımların sürekliliği, blog içeriklerininin sektörü takip eden güncel içeriklerden oluşması tercih sebebidir. Blogların Alexa değerlendirmeleri de göz önünde bulundurulacaktır. Ayrıca blogger’ların Sosyal Medya’daki aktifliği, içerik paylaşımları ve takipçi sayısı yapılacak değerlendirmelerde dikkate alınacaktır. Pazarlama alanında lisans ve/veya lisansüstü programa kayıtlı olan ya da üniversite yayınlarında, yayın kuruluşlarında veya internet haber sitelerinde yazı içeriği referans gösterebilen akademisyenler ve öğrenci blog yazarları ayrıca değerlendirilecektir.

Katılmayı düşünüyorsanız hangi bilgileri sunmanız gerekir?

Lütfen e-posta ile aşağıdaki bilgileri pzrzirvesi@mct.com.tr ve info@mct.com.tr: Haber kuruluşu (Blog veya web sitesi adresi), ad soyad, adres (şehir ve posta kodu içermelidir), ülke, telefon numarası, e-posta adresi, Twitter kullanıcı adı ve konferansa katılmayı düşündüğünüz tarihler (yani 8 Mayıs, 9 Mayıs veya konferansın tamamı)

Onay e-postasını aldıktan sonra zirveye nasıl katılabilirsiniz?

Pazarlama Zirvesi’nin web sitesi zirveye dair bilgileri alabileceğiniz en iyi kaynaktır. Zirvenin gerçekleşeceği UNIQ İstanbul girişinde yer alacak Basın Kayıt Masası’ndan girişlerinizi yapabilirsiniz.