Basın Bülteni

İş ve Teknoloji Haftası “&NOW Business&Tech Week” için geri sayım başladı!

Pazarlama Zirvesi

İş ve Teknoloji Haftası

“&NOW Business&Tech Week”

için geri sayım başladı!

Management Centre Türkiye (MCT), her yıl geleneksel olarak düzenlediği Pazarlama ve İnsan Kaynakları zirvelerini ve yepyeni birçok içeriği “&NOW Business&Tech Week” çatısı altında buluşturdu. İş dünyasını geleceğe hazırlayacak içeriğiyle dikkat çeken &NOW Business&Tech Week dünya çapında konuşmacıların yer aldığı 250 oturum ve yaklaşık 10 bin kişinin katılımıyla 8-10 Mayıs 2018 tarihlerinde Volkswagen Arena ve Uniq İstanbul’da gerçekleştirilecek. &NOW, İnsan Kaynakları Zirvesi, Pazarlama Zirvesi, Gamechangers Ödülleri, Future of Work Zirvesi, Dijital Liderlik Zirvesi, Be Digital Deneyim Alanı, Rock&Tech Müzik Festivali, House of Talent Zirvesi’nin de içinde bulunduğu 3 gün sürecek dev organizasyonda tecrübeyi dinamizmle birleştirecek.

Bugün okula başlayan çocukların yarısı, adını hiç duymadığımız mesleklerde çalışacak. Sadece 15 yıl içinde var olan mesleklerde çalışanların yarısının yerini robotlar ve yapay zekâ alacak. Kurumların liderlik, öğrenme ve yönetim süreçleri değişimini sürdürecek. Müşterilerin markalarla iletişimi, ürünlerin ve hizmetlerin pazarlama şekli aklımıza gelmeyen yöntemlerle yenilenecek. Peki, iş dünyası bu kaçınılmaz dönüşüme adapte olabilecek mi? Bu sorudan yola çıkan Management Centre Türkiye (MCT) 25 yıllık deneyimini gelecek vizyonuyla birleştirerek merkezinde teknoloji olan, Pazarlama, Yönetim, İnsan Kaynakları kavramlarının iç içe geçtiği &Now’ı hayata geçirdi. &Now, 8-10 Mayıs 2018 tarihlerinde Volkswagen Arena ve Uniq İstanbul’da dünya çapında konuşmacıların yer aldığı 250 oturumda yaklaşık 10 bin katılımcıyı ağırlayacak.

İşin teknolojiyle dönüşümünü özümseme fırsatı

&NOW’ın geleceği öngörme ve ona yön verme tutkusunu paylaşan vizyoner zihinlerin ürünü olduğunu belirten MCT CEO’su Tanyer Sönmezer, “&Now ile teknoloji ve iş dünyasını bir araya getireceğiz. Sahip olduğumuz teknolojik ruh ve uzmanı olduğumuz yönetim tecrübesiyle, katılımcılarımızın teknoloji ve yönetim kapasitesini arttıracağız. &NOW’ın farkı yeniliği uygulanabilir kılması. Geleceğe daha yakından bakmak isteyenleri &NOW’a bekliyoruz” dedi.

Pazarlama Zirvesi her zamankinden daha interaktif

&NOW kapsamında gerçekleştirilecek 18’nci Pazarlama Zirvesi, bu yıl da Peter Fisk’in başkanlığında, pazarlama dehalarını buluşturacak. Pazarlama dünyasında Silikon Vadisi girişimcilerinin aranan gurusu Ryan Holiday, 550 binin üzerindeki takipçisi ile LinkedIn tarafından pazarlama alanında bir numaralı isim olarak gösterilen Tom Goodwin, Davranış Stratejisti, Şimdicilik (Nowist) akımının öncüsü Max Mckeown, The Boston Consulting Group’un Kıdemli Eski Yönetici Ortağı, Medya ve Tüketici Ürünleri Grubu Kıdemli Küresel Danışmanı Antonella Mei-Pochtler, Wikibrands kitabının yazarlarından dünyaca ünlü Pazarlama Profesörü Mike Dover, Salesforce.com Pazarlama Analiz Bölüm Başkanı Mathew Sweezey, “Microsoft’un pazarlama dehası” olarak bilinen ve dünyadaki en iyi 50 kadın pazarlamacı arasında yer alan Microsoft Global Müşteri Bağlılığı Üst Düzey Yöneticisi Purna Virji, 2015’te en iyi pazarlama kitabı seçilen “When Digital Becomes Human”ın Yazarı Steven Van Belleghem, Girl Meets Dress Kurucusu Anna Bance, Digital Realty Asya Pasifik Pazarlama Direktörü Omer M. Wilson ve en beğenilen şirketlerin Yaratıcı Danışmanı Management Centre Türkiye CEO’su Tanyer Sönmezer katılımcılarla bir araya gelip, geleceği şekillendirecek bilgileri paylaşacaklar.

İK Zirvesi’nin odağında robotlar, yapay zekâ ve dönüşüm var

2030’ların başında tüm dünyadaki mesleklerin yüzde 21’i ile yüzde 38’i arasında bir oranda çalışanların yerini robotlar ve yapay zekâ alacak. Bu kaçınılmaz değişime iş dünyasının nasıl hazırlanacağı, &NOW kapsamındaki en önemli etkinliklerden biri olan 23’üncü İnsan Kaynakları Zirvesi’nde tartışılacak. MCT Yönetim Kurulu Başkanı Alper Utku ve MCT Genel Müdürü Didem Gürcüoğlu Tekay eş-başkanlığında gerçekleştirilecek zirvede konuşmacılar arasında, liderlik ve çalışan performansı konusunda önemli çalışmalarıyla bilinen Complate Coherence Kurucusu ve CEO’su Dr. Alan Watkins de yer alacak. Zirvede; Liberationist, Change Leadership School CEO’su ve Yazar Gustavo Razzetti, The Boston Consulting Group Kıdemli Yönetici Ortağı Yves Morieux, Davranış Stratejisti ve Yazar Max Mckeown, Fütürist Yazar Richard Watson, Still Moving Kurucusu Debra Rowling, IE Business School Profesörü Steven D’Souza, Corporate Rebels’dan Pim de Morree ve Freek Ronner, Happy Sandpit Kurucusu ve Yazar Colin J. Browne, Yeniden Oluşum Tasarım Danışmanı Daniel Christian Wahl, Liderlik ve Diyalog Doçenti Megan Reitz, Ser in Motion Kurucusu Felicia Perseguer deneyimlerini aktaracaklar.

İçerikle dolu 3 gün

&NOW kapsamında; dünyanın en ünlü pazarlama ve insan kaynakları uzmanlarını yöneticilerle bir araya getiren CEO Yemekleri , gelecek vadeden girişimler, kurumsal firmalar ve en iyi teknoloji şirketlerini binlerce profesyonelle buluşturan Be Digital Deneyim Alanı, farklı pazarların en başarılı isimlerinin ödüllendirildiği Gamechangers Ödülleri, katılımcıları teknolojinin geleceğiyle tanıştıracak Dijital Liderlik Zirvesi, üniversiteli yetenekleri insan kaynakları profesyonelleriyle buluşturacak House of Talent Zirvesi, geleceğin iş dünyasına hazırlıklı olmak isteyen profesyonellerin bir araya geleceği Future of Work ve Rock & Tech Müzik Festivali katılımcılara unutamayacakları deneyimler sunacak.

 

BİLGİ İÇİN:

GOODWORKS İLETİŞİM

Damla Gökçen Gümüş – Müşteri Grup Direktörü / damla.gokcen@goodworks.com.tr / Tel: 212 217 7000

Ayşe Sorucu Sanıyar – Müşteri Yönetmeni / ayse.sorucu@goodworks.com.tr / Tel: 212 217 70 00